Endüstriyel Sarf Malzemeler

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 136 (12 Sayfa)

Diversey

Break Up

0,00TL

Yağ Çözücü..

Diversey

Clax 100 OB 2AL1

0,00TL

Ürün BilgisiBir dizi yüzey aktif maddenin karışımına dayanan sıvı bir yüzey aktif madde güçlendiricidir.Optik Parlatıcı ilaveliYağ ve Kir SökücüKatı ve sıvı yağlar üzerinde mükemme..

Diversey

Clax 100S 2BL1

0,00TL

deterjan güçlendiricidir. Restoran ve mutfak çamaşırları gibi ağır yağ ve kir içeren çamaşırlarda ana yıkama deterjanına katkı olarak kullanılan ve su sertliğinden olumsuz etkilenm..

Diversey

Clax 200S 2CL1

0,00TL

Yüzey aktif katkı ürünü..

Diversey

Clax Action 1EP1

0,00TL

Clax Action,toz, su sertliği bağlayıcı fosfatların karışımını ve bazı diğer hafif alkali tuzlarını içeren, bütün su sertliklerinde etkin, yapı güçlendirici katkı ürünüdür. Fosfatla..

Diversey

Clax Activ 4AP1

0,00TL

Clax Activ, alkali tuzlar, klorlanmış izosiyanuratlar ve ağartma stabilizanı maddeler içeren etkin bir orta sıcaklık ağartma sistemidir. İzosiyanüratların suda çözünmesi hipoklorit..

Diversey

Clax Apache 1BP1

0,00TL

Ürün TanımıClax Apache, toz bir yapı güçlendirici /alkali katkı ürünüdür, formülünde alkali tuzlar ve fosfatlar (su sertligi baglayici ) vardir, orta ve sert sularda kullanılır (12..

Diversey

Clax Dual 3OL1

0,00TL

Ürün BilgisiYüzey aktif maddelerin karışımına dayanan sıvı bir ana yıkama deterjanıdır.Yüksek konsantre nötral deterjanKatı ve sıvı yağların yol açtığı kirler üzerinde etkin perfor..

Diversey

Clax Durasoft 5LL1

0,00TL

Diversey Clax Durasoft 5LL1 Çamaşır YumuşatıcıÇamaşır yumuşatıcı.AÇIKLAMAClax Durasoft özellikle otel, restoran, fabrika ve hastane çamaşırlarında mükemmel yumuşaklık sağlayan çama..

Diversey

Clax Extra 3ZP5

0,00TL

Diversey Clax Extra 3Zp5 Perboratlı Az Köpüren Ağartıcılı Yıkama DeterjanıAğartıcılı, toz, ana yıkama deterjanı. Yağ, protein ve nişasta lakalerine karşı biyolojik aktif güç, yükse..

Diversey

Clax Floral 5VL2

0,00TL

Çamaşır yumuşatıcı Statik elektriklenmeyi önler.Çamaşırlarda renk değişmesini engellemek için boyasız üretilmiştir.Ütülemede kolaylık sağlar...

Diversey

Clax Gamma 1BL1

0,00TL

Ürün BilgisiEtkin bir alkali, yapı güçlendirici katkı ürünü olup, alkali ve su sertliği bağlayıcı maddelerin dengeli bir karışımını içerir.Ağır kir sökücü alkali sıvı katkı maddesi..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 136 (12 Sayfa)